Batoh studentský Dark

do týdne

Popis Batoh studentský Dark

batoh studentský Dark

• Kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený studentský batoh s 3D zádovým systémem.
  • Polstrování je z prodyšného materiálu.,
  • Na bocích batohu jsou kapsy na láhev na pití.
  • Skládá se ze 3 komor, hlavní a prostřední komora je vhodná pro formát A4, v přední kapse je organizér na drobné předměty, klíče apod.
  • Kapsa na notebook (do velikosti 15") v zadní komoře.
  • Hmotnost 0,8kg
  • Rozměr: v 46 cm x š 34 cm x h 20 cm
  • Objem: 25 l Nosnost: 8 kg
  • Další vlastnosti batohu: postranní stahovací přezky na ztenčení prázdného batohu, dvě postranní kapsy na lahev, bezpečnostní prvky na všech stranách batohu, polstrované ramenní popruhy, hrudní pás pro lepší rozložení váhy batohu na zádech, zpevněné dno, vodoodpudivý materiál - 100% polyester.

Vaše názory Batoh studentský Dark

Máte s tímto produktem Batoh studentský Dark nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh studentský Dark koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)