Batoh studentský BALANCE JOY

Popis Batoh studentský BALANCE JOY

batoh studentský BALANCE JOY

Rozměry: Výška 48cm, Šířka 32cm, Hloubka 22cm Hmotnost cca 900g, Objem 34l

Kvalitní, ergonomicky tvarovaný studentský batoh s polstrovaným zádovým systémem Air flow pro komfort, širokými polstrovanými popruhy pro pohodlné nošení, reflexními prvky po obou stranách batohu a nastavitelným hrudním pásem.

Přehledné uspořádání kapes, praktické vnitřní organizéry, kapsy na lahev po obou stranách batohu.

Měkká a odolná rukojeť pro snadné přenášení, 100% bez PVC (kromě spon a reflexních prvků).

Vaše názory Batoh studentský BALANCE JOY

Máte s tímto produktem Batoh studentský BALANCE JOY nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh studentský BALANCE JOY koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)