Batoh studentský ALFA YOLK

Popis Batoh studentský ALFA YOLK

batoh studentský ALFA YOLK

Rozměry: Výška 42cm, Šířka 30cm, Hloubka 19cm Hmotnost cca 700g, Objem 25l

Kvalitní, ergonomicky tvarovaný studentský batoh s polstrovaným zádovým systémem Air flow pro komfort, širokými polstrovanými popruhy pro pohodlné nošení, reflexními prvky po obou stranách batohu a nastavitelným hrudním pásem.

Přehledné uspořádání kapes, praktické vnitřní organizéry, kapsy na lahev po obou stranách batohu.

Měkká a odolná rukojeť pro snadné přenášení, 100% bez PVC (kromě spon a reflexních prvků).

Vaše názory Batoh studentský ALFA YOLK

Máte s tímto produktem Batoh studentský ALFA YOLK nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh studentský ALFA YOLK koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetsedm např. (58, 62, 43, apod.)