Batoh studentský ACTIVE STONE

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Batoh studentský ACTIVE STONE

Kód zboží: IL1524120

Popis Batoh studentský ACTIVE STONE

batoh studentský ACTIVE STONE

Rozměry: Výška 46cm, Šířka 32cm, Hloubka 22cm Hmotnost cca 700g, Objem 29l

Kvalitní, ergonomicky tvarovaný studentský batoh s polstrovaným zádovým systémem Air flow pro komfort, širokými polstrovanými popruhy pro pohodlné nošení a reflexními prvky po obou stranách batohu.

Přehledné uspořádání kapes, praktické vnitřní organizéry, kapsy na lahev po obou stranách batohu.

Měkká a odolná rukojeť pro snadné přenášení, 100% bez PVC (kromě spon a reflexních prvků).

Vaše názory Batoh studentský ACTIVE STONE

Máte s tímto produktem Batoh studentský ACTIVE STONE nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh studentský ACTIVE STONE koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátšest např. (58, 62, 43, apod.)