Batoh studentský ACTIVE FLOW

Kód zboží: IL1524118
do týdne

Popis Batoh studentský ACTIVE FLOW

Rozměry: Výška 46cm, Šířka 32cm, Hloubka 22cm Hmotnost cca 700g, Objem 29l Kvalitní, ergonomicky tvarovaný studentský batoh s polstrovaným zádovým systémem Air flow pro komfort, širokými polstrovanými popruhy pro pohodlné nošení a reflexními prvky po obou stranách batohu. Přehledné uspořádání kapes, praktické vnitřní organizéry, kapsy na lahev po obou stranách batohu. Měkká a odolná rukojeť pro snadné přenášení, 100% bez PVC (kromě spon a reflexních prvků).

Vaše názory Batoh studentský ACTIVE FLOW

Máte s tímto produktem Batoh studentský ACTIVE FLOW nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh studentský ACTIVE FLOW koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Dvacetdva např. (58, 62, 43, apod.)