Batoh STARPAK NANO

Kód zboží: S74734
do týdne

Popis Batoh STARPAK NANO

batoh STARPAK je důležitou součástí školní výbavičky nejen pro mladší děti. Pro větší děti a dospívající je batoh často nezbytnou součástí šatníku. V případě batohu pro mládež je odolnost a výdrž naprosto zásadní.

Batoh pro mládež STARPAK je vyroben z pevného 600D polyesterového materiálu, speciálně potaženého nepromokavou vrstvou. Silné švy a prošívání, odolné zipy zajistí, že batoh přežije ve všech podmínkách, které si mladý muž dokáže vytvořit.

Batoh STARPAK se skládá z velké, prostorné komory a 3 předních kapes.

Hlavní komora batohu STARPAK má speciální přihrádku na notebook nebo notebook a kapsu na smartphone. Ten je podšitý měkkým sametovým materiálem. Díky tomu je displej smartphonu chráněn proti poškrábání. V horní části komory je otvor pro kabel sluchátek. Druhá kapsa na smartphone je na přední straně batohu.

Jedna z předních kapes je vybavena organizérem s přihrádkami a kapsami. Navíc je zde odnímatelný kroužek na klíče. Váš syn nebo dcera je tedy již neztratí.

Na obou stranách batohu jsme umístili síťované kapsy na lahve s pitím. Kapsy jsou speciálně vyztuženy odolným materiálem.

Popruh a záda jsou pro zdraví dítěte nejdůležitější části batohu. batohy STARPAK díky ergonomickým řešením zaručují bezpečnost a komfort používání.

Vaše názory Batoh STARPAK NANO

Máte s tímto produktem Batoh STARPAK NANO nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh STARPAK NANO koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátšest např. (58, 62, 43, apod.)