Batoh dětský předškolní Frozen

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Batoh dětský předškolní Frozen

Kód zboží: KPP3-20822

Popis Batoh dětský předškolní Frozen

• Menší batůžek vhodný pro děti předškolního věku na volnočasové aktivity.
  • Má jednu velkou kapsu, menší kapsu na svačinu a postranní kapsičky na lahev na pití.
  • Ideální pro děti od 3 do 6 let.
  • Rozměry: 24 x 30 x 10 cm
  • váha: ‹ 355 g
  • Objem: 6 l
  • Nosnost: 3 kg
  • Motiv Frozen

Příslušenství k Batoh dětský předškolní Frozen

s DPH (bez DPH)
Box na sešity A4 Frozen - Ledové království - Formát A4Box na sešity A4 Frozen - Ledové království110,00 Kč (90,91 Kč)

Školní box na sešity ve velikosti A4 a motivem z pohádky Ledové království (Frozen) od Walt Disney.
Školní aktovka Joy Frozen Yogurt Go Green - Aktovky a batohy pro prvňáčkyŠkolní aktovka Joy Frozen Yogurt Go Green2285,00 Kč (1888,43 Kč)

Školní aktovka Joy Frozen Yogurt Go Green
Set 3dílný PREMIUM Frozen - Aktovky pro prvňáčkySet 3dílný PREMIUM Frozen2489,00 Kč (2057,00 Kč)

Školní set pro prvňáčka s motivem Frozen. Set obsahuje školní batoh Premium Light, sáček na cvičky a nenaplněný jednopatrový penál.
Box na sešity A4 Jumbo Frozen - Formát A4Box na sešity A4 Jumbo Frozen187,00 Kč (154,55 Kč)

Box na sešity A4 s motivem Frozen

Vaše názory Batoh dětský předškolní Frozen

Máte s tímto produktem Batoh dětský předškolní Frozen nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh dětský předškolní Frozen koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátpět např. (58, 62, 43, apod.)