BAAGL Školní batoh Cubic Awesome

BAAGL Školní batoh Cubic Awesome

Kód zboží: AAA-7208

Popis BAAGL Školní batoh Cubic Awesome

Tříkomorový školní batoh Cubic Awesome, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín.

• Ergonomicky tvarovaná záda.

• Plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.

• Tři samostatně uzavíratelné komory s vnitřním organizérem a kapsou na 15palcový notebook či tablet. Tento vnitřní organizér umožňuje rovnoměrné rozložení hmotnosti.

• Přední komora batohu obsahuje praktický organizér a také poutko s karabinou na zavěšení klíčů. Tuto karabinu je možné odepnout a používat samostatně.

• Boční kapsy z elastického materiálu.

• Vyztužená tajná kapsa umístěná vespod batohu.

• Velmi nízká hmotnost batohu – 1 000 g.

• Objem batohu je 29 l a nosnost 7 kg.

• Batoh je vyrobený z pevného voděodolného materiálu.

• Řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte.

• Batoh je vybaven elastickou svítilnou, která zajistí lepší viditelnost a bezpečnost školáka. Díky jednoduchému úchytu lze svítilnu pověsit kamkoli.

Příslušenství k BAAGL Školní batoh Cubic Awesome

s DPH (bez DPH)
BAAGL SET 3 Cubic Awesome: batoh, penál, sáček - Aktovkové a batohové setyBAAGL SET 3 Cubic Awesome: batoh, penál, sáček1999,00 Kč (1652,07 Kč)

Tříkomorový školní batoh Cubic Army, vhodný od 3. třídy

Vaše názory BAAGL Školní batoh Cubic Awesome

Máte s tímto produktem BAAGL Školní batoh Cubic Awesome nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL Školní batoh Cubic Awesome koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)