BAAGL SET 3 Cubic Street King: batoh, penál, sáček

Cena s DPH: 1999,00 Kč

Popis BAAGL SET 3 Cubic Street King: batoh, penál, sáček

školní batoh CUBIC STREET KING

• Tříkomorový školní batoh Cubic Army, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín.
  • Ergonomicky tvarovaná záda.
  • Plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
  • Tři samostatně uzavíratelné komory s vnitřním organizérem a kapsou na 15palcový notebook či tablet. Tento vnitřní organizér umožňuje rovnoměrné rozložení hmotnosti.
  • Přední komora batohu obsahuje praktický organizér a také poutko s karabinou na zavěšení klíčů. Tuto karabinu je možné odepnout a používat samostatně.
  • Vyztužená tajná kapsa umístěná vespod batohu.
  • Boční kapsy z elastického materiálu, které jsou vhodné pro jednu z našich láhví na pití.
  • Velmi nízká hmotnost batohu – 1 000 g.
  • Objem batohu je 29 l a nosnost 7 kg.
  • Batoh je vyrobený z pevného voděodolného materiálu.
  • Řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte.
  • Batoh je vybaven elastickou svítilnou, která zajistí lepší viditelnost a bezpečnost školáka. Díky jednoduchému úchytu lze svítilnu pověsit kamkoli.

penál ETUE STREET KING

• Pevný penál na zip s dvojitou výklopnou chlopní a s army potiskem.
  • Vnitřní kapsa na zip.
  • Kapsa se školním rozvrhem.

SÁČEK STREET KING

• Sáček na cvičky nebo přezůvky je vyroben z pevného omyvatelného materiálu.
  • Na přední straně sáčku je umístěna prodyšná síťka. Síťka je praktická při využití sáčku k uložení převlečení na tělocvik, oblečení i obuv dýchá.
  • Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.

Příslušenství k BAAGL SET 3 Cubic Street King: batoh, penál, sáček

s DPH (bez DPH)
BAAGL Školní batoh Cubic Street King - Batohy od 3. třídyBAAGL Školní batoh Cubic Street King1799,00 Kč (1486,78 Kč)

Tříkomorový školní batoh Cubic Street King, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín

Vaše názory BAAGL SET 3 Cubic Street King: batoh, penál, sáček

Máte s tímto produktem BAAGL SET 3 Cubic Street King: batoh, penál, sáček nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL SET 3 Cubic Street King: batoh, penál, sáček koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesát např. (58, 62, 43, apod.)