Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

s DPH

Tříkomorový, prostorný studentský batoh se spoustou kapes vhodný od 4. třídy ZŠ. Kapsa na 15" notebook s polstrováním. Anatomicky tvarovaná záda s příjemným polstrováním a ramenními popruhy. Dvě boční kapsy na láhev. Organizér, odnímatelný klip na klíče. Boční kompresní popruhy pro nastavení hloubky batohu nebo k fixaci větší lahve. Reflexní prvky.

s DPH

Školní batoh pro prvňáčky. Prostorný. Polstrovaný zádový systém, hliníkový rám, zdravotní posudek. Organizér, klip na klíče. Omyvatelné dno včetně plastových nožek.

2049,00 Kč
s DPH

Školní aktovka Bagmaster POLO 6 A je jednokomorová školní aktovka pro holky s jednorožcem. Školní aktovka je určena svými rozměry pro 1. stupeň ZŠ.

s DPH

Jednokomorová aktovka pro 1.-3. třídu ZŠ. Prostorná s přední kapsou. Klučičí motiv sporťáku. Přehledná hlavní komora, vnitřní separace, boční kapsy na láhev, stabilní pevné dno. Jednoduché zapínání na plastovou magnetickou sponu německé značky FIDLOCK.

s DPH

Jednokomorová dívčí aktovka pro 1.-3. třídu ZŠ. Prostorná s přední kapsou, motiv kočička. Přehledná hlavní komora, vnitřní separace, boční kapsy na láhev, stabilní pevné dno. Jednoduché zapínání pro děti pomocí magnetické spony zn. FIDLOCK. Reflexní prvky splňující normy EU/EN.

s DPH

Školní batoh pro 1.-3. třídu ZŠ. Jednokomorový. Dívčí batoh s výhodami aktovky s motivem motýlků. Výškově nastavitelný zádovým systémem včetně bederního pásu, ramenní popruhy s hrudním popruhem. Anatomické zádové polstrování. Jednoduché magnetické zapínání. Pevné stabilní dno, plastové nožky.

s DPH

Školní batoh pro 1.-3. třídy ZŠ. Jednokomorový školní klučičí batoh s výhodami aktovky s motivem fotbal. Výškově nastavitelný zádovým systémem včetně bederního pásu, ramenní popruhy s hrudním popruhem. Anatomické zádové polstrování. Jednoduché magnetické zapínání. Pevné stabilní dno, plastové nožky.

2299,00 Kč
s DPH

Tříkomorový dívčí školní batoh pro prvňáčky, polstrovaný zádový systém batohu, s vnitřním ergonomickým rámem, se zdravotním posudkem.

2349,00 Kč
s DPH

Tříkomorová novinka mezi batohy na notebook.

2399,00 Kč
s DPH

Tříkomorový, prostorný dívčí školní batoh v setu s penálem, sáčkem ve stejném motivu, doplněné certifikovanou krabičkou na svačinu a certifikovanou lahvičkou na pití.

3489,00 Kč

Školní batoh - set, Step by Step KVĚTINY

3490,00 Kč

Školní batoh - set, Flexiline GIGANTIC WHEELS

299,00 Kč

skladem
Dětský kufřík vhodný nejen pro začínajícího školáka.

1370,00 Kč

skladem
Školní aktovka pro žáky prvního stupně ZŠ.

1420,00 Kč

skladem
Školní batohy aktovkového typu vhodně doplňují klasické školní aktovky a jsou určeny pro žáky 1.stupně ZŠ.

1420,00 Kč

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: