Glitry / třpytky sypané v dóze 12 g 3 multikolor, 1 ks

Glitry / třpytky sypané v dóze 12 g

Vyberte variantu:
Kód zboží: ST880523
Cena bez DPH: 42,35 Kč
Cena s DPH: 51,24 Kč
Dostupnost: skladem v extérním skladu
stav k
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Varianty

Popis Glitry / třpytky sypané v dóze 12 g 3 multikolor, 1 ks

Sypké glitry v dóze se sypátkem se hodí na ozdobení prakticky čehokoliv. V oděvním průmyslu se glitry používají jako dekorace na textil. Pokud přidáte glitry do barev či lepidla, můžete jimi na oděvu vytvořit třpytivý efekt. Své využití mají i v technice scrapbooking. Hodí se na výrobu přáníček či jmenovek nebo ke zdobení vánočních ozdob. Můžete se s nimi setkat také u karnevalových ozdob, dokonce je najdete i na obuvi. Glitry jsou balené v šroubovací dóze o průměru 3 cm, vysoké 5,3 cm. Víčko je rozdělené na dvě samostatně otevírací poloviny. V jedné jsou malé otvory na jemné sypání, v druhé je jeden velký otvor pro nasypání většího množství glitrů. Návod použití na látku: Textilní lepidlo 010897 naneste v požadovaném množství a tvaru na látku a posypte práškovými glitry. Doporučujeme přežehlit přes látku. Nejdříve vyzkoušejte na malém kousku látky.
 • Průměr dózy: 3 cm
 • Výška dózy: 5,3 cm
 • Hmotnost: 12 g
Materiál: plast, polyester


Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Glitry / třpytky sypané v dóze 12 g 3 multikolor, 1 ks

  Máte s tímto produktem Glitry / třpytky sypané v dóze 12 g 3 multikolor, 1 ks nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Glitry / třpytky sypané v dóze 12 g 3 multikolor, 1 ks koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Dvacetosm např. (58, 62, 43, apod.)