Zápisník Dots M

Zápisník Dots M

Kód zboží: s75144
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k

Popis Zápisník Dots M

• Praktický linkovaný zápisník o rozměru 12 x 19 cm.
  • Desky bloku jsou upraveny speciální laminací s hedvábným efektem, díky kterému jsou velmi příjemné na dotek.
  • 128 stran
  • Motiv Dots

Příslušenství k Zápisník Dots M

s DPH (bez DPH)
Školní penál jednopatrový Dots - Jednoduchá pouzdraŠkolní penál jednopatrový Dots129,00 Kč (106,61 Kč)

Školní penál jednopatrový Dots.
Etue s klopou Dots - EtueEtue s klopou Dots149,00 Kč (123,14 Kč)

Školní pouzdra nebo takzvané etue jsou ideálním doplňkem pro větší školáky a studenty.
Sáček na cvičky Dots - Pytel na tělocvikSáček na cvičky Dots229,00 Kč (189,26 Kč)

Sáček na cvičky Dots
Školní kapsář Dots - Kapsáře na laviciŠkolní kapsář Dots253,00 Kč (209,09 Kč)

Školní kapsář Dots
Kufřík lamino 34 cm OXY Style Mini Dots - KufříkyKufřík lamino 34 cm OXY Style Mini Dots290,00 Kč (239,67 Kč)

Lamino kufřík na výtvarnou výchovu s motivem barevných puntíků.
Peněženka na krk Dots - Peněženky a kapsy na krkPeněženka na krk Dots200,00 Kč (165,29 Kč)

Praktická peněženka na krk má na vnější straně průhlednou kapsičku na průkazy či karty.

Vaše názory Zápisník Dots M

Máte s tímto produktem Zápisník Dots M nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Zápisník Dots M koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)