Školní sešit 512 + 2 pomocné linky a lenoch

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.
Počet obrázků v galerii: 3

Školní sešit 512 + 2 pomocné linky a lenoch

Kód zboží: OP2171
Cena bez DPH: 11,57 Kč
Cena s DPH: 14,00 Kč
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis Školní sešit 512 + 2 pomocné linky a lenoch

 • Šrafování na obalu napovídá, že pevnou součástí sešitu je lenoch, který se už nikdy neztratí. Najdete ho na obou stranách sešitu, stačí si jím podložit danou stránku. Vše je tak rychle připraveno ke psaní a prvňáček snadno může dodržovat sklon písma.
 • Tento sešit formátu A5 má linku o šířce 15 mm. Je určen pro prvňáčky a druháčky, kteří se učí psát. S tím jim pomáhají dvě pomocné linky, které umožňují soustředit se na tvar a velikost psaných písmen.
 • Sešit o 10 listech má motiv bonbónů ve tvaru L. Motiv dětem pomáhá rozlišit, jestli je vhodný do matematiky, psaní, prvouky nebo jiného předmětu. A učitelům tak usnadňuje komunikaci se žáky. Tento školní sešit OPTYS, stejně jako celou řadu, jsme vyvinuli ve spolupráci s grafickými designéry i těmi nejpovolanějšími – učiteli.
 • Díky tomu je maximálně funkční.
 • Zároveň má moderní design, který se žákům zalíbí. Z piktogramu na hřbetu a z obálky sešitu hned vidíte číslo, formát, počet stran i to, zda je sešit čistý, linkovaný, čtverečkovaný. A zda je jeho součástí lenoch.


Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Školní sešit 512 + 2 pomocné linky a lenoch

  Máte s tímto produktem Školní sešit 512 + 2 pomocné linky a lenoch nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Školní sešit 512 + 2 pomocné linky a lenoch koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátšest např. (58, 62, 43, apod.)