Sešit A5 linkovaný DREAMS KRAFT

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Sešit A5 linkovaný DREAMS KRAFT

Kód zboží: s75160

Popis Sešit A5 linkovaný DREAMS KRAFT

• Školní sešit 564/ A5 s papírovými deskami s kraftovým designem.
  • Pevné papírové desky jsou nejen stylové, ale i praktické a nahrazují tak povinný obal na sešit.
  • Specifikace produktu: - papírové desky s kraftovým designem
  • rozměr A5: 148 x 210 mm
  • linkovaný papír
  • počet listů: 60
  • barva papíru: bílá
  • gramáž: 80g/m²

Příslušenství k Sešit A5 linkovaný DREAMS KRAFT

s DPH (bez DPH)
College blok A4 linkovaný TREE KRAFT - BlokyCollege blok A4 linkovaný TREE KRAFT99,00 Kč (81,82 Kč)

College bloky A4 linkované s pevnými papírovými kraftovými deskami jsou nejen stylové, ale i velmi praktické a díky použití recyklovaného papíru i ekologické.
Sešit linkovaný - A5 - kraft - Srnec - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Srnec51,00 Kč (42,15 Kč)

Netradiční kraftový sešit s originálně malovanou obálkou Vám budou závidět nejen ve škole! Sešity mají kvalitní linkovaný papír, na který se dobře píše a nepropíjí. Na přední obálce kromě ručně malované grafiky najdete místo na nadepsání.
Sešit linkovaný - A5 - kraft - Medvěd - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Medvěd51,00 Kč (42,15 Kč)

Sešit linkovaný - A5 - kraft - Liška - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Liška51,00 Kč (42,15 Kč)

Sešit linkovaný - A5 - kraft - Kolo - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Kolo51,00 Kč (42,15 Kč)

Sešit linkovaný - A5 - kraft - Chata - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Chata51,00 Kč (42,15 Kč)

Sešit linkovaný - A5 - kraft - Hory - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Hory51,00 Kč (42,15 Kč)

Vaše názory Sešit A5 linkovaný DREAMS KRAFT

Máte s tímto produktem Sešit A5 linkovaný DREAMS KRAFT nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Sešit A5 linkovaný DREAMS KRAFT koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesát např. (58, 62, 43, apod.)