Sáček na přezůvky Unicorn 30x39cm

Popis Sáček na přezůvky Unicorn 30x39cm

Školní sáček na přezůvky se šňůrkou na zatažení s obrázkem jednorožce (unicorn). Pořiďte svým dětem školní vak na přezůvky nebo cvičební úbor. Od této chvíle totiž děti nemusí hledat přezůvky po celé šatně, ale mají je na jednom místě.

POUŽITÍ:
Vhodný jako pytlík na cvičební úbor do tělocviku. Vyrobený z pevného, kvalitního materiálu. Díky dvěma šňůrkám na stažení, lze pytlík dát i na záda a nosit jej jako batoh. Sáček je lehce omyvatelný vlhkým hadříkem, možno prát v rukách.

Uvedená cena je za 1 ks. Dodáváme v sáčku.

Vaše názory Sáček na přezůvky Unicorn 30x39cm

Máte s tímto produktem Sáček na přezůvky Unicorn 30x39cm nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Sáček na přezůvky Unicorn 30x39cm koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Dvacetpět např. (58, 62, 43, apod.)