Sáček na cvičky Hearts

Sáček na cvičky Hearts

Kód zboží: IL1524271
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k

Popis Sáček na cvičky Hearts

• Sáčky na cvičky jsou praktickým doplňkem školní aktovky pro uložení přezůvek či věcí na tělocvik.
  • Vodoodpudivý pevný materiál udrží věci v suchu.
  • Kapsa na zip oddělí boty od ostatního oblečení.
  • Stahovací šňůrka spojená se spodní částí promění sáček v malý batůžek na záda.

Příslušenství k Sáček na cvičky Hearts

s DPH (bez DPH)
Box na sešity s klopou A5 Hearts - Formát A5Box na sešity s klopou A5 Hearts119,00 Kč (98,35 Kč)

Laminované boxy na sešity jsou opatřeny vnitřními klopami, díky kterým dokumenty nevypadnou a pevné gumičky je udrží zavřené.
Školní diář STUDENT Hearts - Deník - diářŠkolní diář STUDENT Hearts152,00 Kč (125,62 Kč)

Studentský diář s motivem Hearts

Vaše názory Sáček na cvičky Hearts

Máte s tímto produktem Sáček na cvičky Hearts nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Sáček na cvičky Hearts koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesáttři např. (58, 62, 43, apod.)