BAAGL Sáček na obuv NASA modrý

BAAGL Sáček na obuv NASA modrý

Kód zboží: AAA-7758

Popis BAAGL Sáček na obuv NASA modrý

• Sáček na cvičky nebo přezůvky z pevného omyvatelného materiálu.
  • Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.
  • Logo NASA ve tmě svítí.

Příslušenství k BAAGL Sáček na obuv NASA modrý

s DPH (bez DPH)
BAAGL Batoh NASA černý - Školní batohy - 2 stupeňBAAGL Batoh NASA černý999,00 Kč (825,62 Kč)

Černý batoh z neoprenového materiálu pro volný čas s decentním logem NASA a tématickou nášivkou
BAAGL SET 3 NASA CUBIC: batoh, penál a sáček - Aktovkové a batohové setyBAAGL SET 3 NASA CUBIC: batoh, penál a sáček1999,00 Kč (1652,07 Kč)

Ergonomicky tvarovaná záda.
BAAGL Školní penál dvoupatrový NASA  - Patrová pouzdraBAAGL Školní penál dvoupatrový NASA 299,00 Kč (247,11 Kč)

Dvoupatrový školní penál se zesíleným hřbetem pro snadnější manipulaci.
BAAGL Školní penál klasik dvě chlopně NASA - Jednoduchá pouzdraBAAGL Školní penál klasik dvě chlopně NASA279,00 Kč (230,58 Kč)

Klasický školní jednopatrový penál s dvěma chlopněmi
BAAGL Láhev na pití NASA - Láhev na pitíBAAGL Láhev na pití NASA199,00 Kč (164,46 Kč)

Láhev je vyrobená z měkkých plastů
BAAGL Etue NASA stříbrná - Studentské penályBAAGL Etue NASA stříbrná199,00 Kč (164,46 Kč)

Etue na psací potřeby a další drobnosti
BAAGL Penál etue NASA - Studentské penályBAAGL Penál etue NASA299,00 Kč (247,11 Kč)

Pevný školní penál s výklopnou vnitřní přepážkou
BAAGL Školní batoh Cubic NASA - Studentské batohyBAAGL Školní batoh Cubic NASA1799,00 Kč (1486,78 Kč)

Ergonomicky tvarovaná záda. Plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
BAAGL Sáček na obuv NASA modrý - Pytel na obuvBAAGL Sáček na obuv NASA modrý199,00 Kč (164,46 Kč)

Sáček na obuv či jiné drobnosti pro vaše volnočasové aktivity

Sáček na obuv či jiné drobnosti pro vaše volnočasové aktivity
BAAGL Peněženka NASA - Peněženky a kapsy na krkBAAGL Peněženka NASA100,00 Kč (82,64 Kč)

Dětská peněženka na zip

Vaše názory BAAGL Sáček na obuv NASA modrý

Máte s tímto produktem BAAGL Sáček na obuv NASA modrý nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL Sáček na obuv NASA modrý koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdva např. (58, 62, 43, apod.)