BAAGL Sáček na obuv Flamingo

BAAGL Sáček na obuv Flamingo

Kód zboží: AAA-7259

Popis BAAGL Sáček na obuv Flamingo

• Sáček na cvičky nebo přezůvky.
  • Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.

Příslušenství k BAAGL Sáček na obuv Flamingo

s DPH (bez DPH)
BAAGL Penál etue kompakt Flamingo - Studentské penályBAAGL Penál etue kompakt Flamingo249,00 Kč (205,79 Kč)

Pevný školní penál s výklopnou vnitřní přepážkou
BAAGL SET 3 Flamingo: batoh, penál, sáček - Aktovkové a batohové setyBAAGL SET 3 Flamingo: batoh, penál, sáček1899,00 Kč (1569,42 Kč)

Ergonomický školní batoh se třemi samostatně uzavíratelnými komorami s vnitřním organizérem a kapsou na 15palcový notebook či tablet
BAAGL Školní batoh Flamingo - Batohy od 3. třídyBAAGL Školní batoh Flamingo1699,00 Kč (1404,13 Kč)

Školní batoh Flamingo vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín
Stojánek na psací potřeby Flamingo - StojánkyStojánek na psací potřeby Flamingo30,00 Kč (24,79 Kč)

Stojánek na psací potřeby - mix barev
BAAGL Peněženka Flamingo - Peněženky a kapsy na krkBAAGL Peněženka Flamingo100,00 Kč (82,64 Kč)

Dětská peněženka na zip

Vaše názory BAAGL Sáček na obuv Flamingo

Máte s tímto produktem BAAGL Sáček na obuv Flamingo nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL Sáček na obuv Flamingo koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátšest např. (58, 62, 43, apod.)