Geometricko-plastová školní sada 15cm 7 prvků

Geometricko-plastová školní sada 15cm 7 prvků

Kód zboží: S74678
Cena bez DPH: 73,55 Kč
Cena s DPH: 89,00 Kč
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis Geometricko-plastová školní sada 15cm 7 prvků

Přednosti produktu flexibilní geometrická sada z kolekce PRIMA ART určená do školy, doplňky jsou dostupné ve třech barevných provedeních: modrá, zelená nebo růžová. Nezbytná sada pro hodiny matematiky. Podívejte se i na další produkty PRIMA ART určené pro školy Obsah balení pravítko 15 cm, úhloměr, set čtverec, kružítko, náhradní stylus, guma. Vše je vyrobeno z průhledného plastu a kovu. Rozměry / ​​hmotnost rozměry výrobku délka cm, pravítko 15 cm, kružítko 12 cm, rozměry balení délka x výška x hloubka cm 10x20x2, hmotnost výrobku v balení kg 0,30 kg. Nevhodné pro děti do 3 let. Baleno v plastovém pouzdře s přívěskem.Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Geometricko-plastová školní sada 15cm 7 prvků

  Máte s tímto produktem Geometricko-plastová školní sada 15cm 7 prvků nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Geometricko-plastová školní sada 15cm 7 prvků koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)