Batoh na notebook TOP 160 A Black

Batoh na notebook TOP 160 A Black

Cena s DPH: 1999,00 Kč
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 15.8.2018 1:00:00

Popis Batoh na notebook TOP 160 A Black

• skrytá kapsa na notebook a tablet je důmyslně umístěná za ramenními popruhy
  • pevný zádový systém s polstrováním a hliníkovou výztuhou
  • 2 komory a spousta kapes na vše potřebné k práci či studiu

Pro elektroniku bezpečná a elegantní novinka v naší nabídce batohů na notebook, kterou ocení jak manažeři a ajťáci, tak i studenti středních a vysokých škol. Ukrývá kapsy a kapsičky na co si jen vzpomenete a poskytuje bezpečí pro váš notebook, tablet anebo obojí naráz.

Dvě hlavní komory batohu poskytnou dostatek místa na všechny nezbytnosti, které potřebujete mít po ruce během pracovního či školního dne. V zadní komoře se nachází kapsa na notebook důmyslně ukrytá za ramenními popruhy. Při vašich cestách do práce nebo školy se tak do kapsy na notebook nedostanou žádní nenechavci. Větší, zipem uzavíratelná kapsa je určena pro notebook do velikosti cca 15,6". Na této kapse navíc čeká ještě jedna menší kapsa na tablet. Obě kapsy jsou polstrované tak, aby vaše přístroje byly v bezpečí před případnými nárazy či vibracemi. Pevná anatomicky tvarovaná záda batohu jsou zpevněna ergonomicky tvarovanou hliníkovou výztuhou. Pro vaše pohodlí a záda bez bolesti jsme je opatřili také pohodlným měkkým polstrováním.

Prostřední kapsa je velice objemná a můžete do ní uložit všechny pracovní dokumenty. Studentům poslouží na přenášení větších desek či knih. Uvnitř přední komory batohu je umístěna síťová kapsa na zip.

Na čele batohu najdete také dvě menší kapsy. V horní kapse vám radost udělají dvě volně přístupné kapsičky s polstrováním, z nichž jedna je určena na mobil – pochlubit se může bezpečnostním páskem na suchý zip. Po obou bocích batohu najdete síťové kapsičky. Do pravé kapsy lze umístit PET lahev na pití, klidně i o velikosti 1,5 litru. Tu pohodlně zafixujete kompresním páskem s přezkou.

Bonusy navíc:

• ergonomicky tvarované nastavitelné ramenní popruhy s hrudním pásem
  • poutko na přenášení batohu v ruce
  • možnost dokoupit pláštěnku TOP 163, kterou přichytíte k batohu díky poutkům pod ramenními popruhy
  • kvalitní zipy s pogumovanými taháčky
  • reflexní prvky na čele, bocích i ramenních popruzích batohu
  • elegantní design
  • dno batohu je z pevného, odolného materiálu Topdura testovaného v ITC Zlín

Vaše názory Batoh na notebook TOP 160 A Black

Máte s tímto produktem Batoh na notebook TOP 160 A Black nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh na notebook TOP 160 A Black koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)

Pilot MIKA

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: