Školní batoh PREMIUM Unicorn 1

Kód zboží: KPP7-72722
Cena s DPH: 1990,00 Kč

Popis Školní batoh PREMIUM Unicorn 1

školní aktovka z řady Premium s motivem jednorožce je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě. Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku. Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější.

Rozměry: 35 x 31 x 18 cm Objem: 28 l Nosnost: 8 kg Nízká hmotnost: ˂ 1 100 g

Vaše názory Školní batoh PREMIUM Unicorn 1

Máte s tímto produktem Školní batoh PREMIUM Unicorn 1 nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh PREMIUM Unicorn 1 koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátosm např. (58, 62, 43, apod.)