Školní batoh PREMIUM Kolibřík

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Školní batoh PREMIUM Kolibřík

Kód zboží: KPP3-11822

Popis Školní batoh PREMIUM Kolibřík

školní aktovka z řady Premium s motivem kolibříka je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě. Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku. Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější.

Rozměry:</b> 35 x 31 x 18 cm
<b>Objem:</b>  28 l
<b>Nosnost:</b>  8 kg
<b>Nízká hmotnost:</b>  ? 1 100 g

Vaše názory Školní batoh PREMIUM Kolibřík

Máte s tímto produktem Školní batoh PREMIUM Kolibřík nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh PREMIUM Kolibřík koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)