Školní batoh KIMI 20021 B

Školní batoh KIMI 20021 B

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 8.7.2020 1:00:00

Popis Školní batoh KIMI 20021 B

Dvoukomorový batoh KIMI je vyšší, než naše batohy pro prvňáčky, proto jej doporučujeme od 2. třídy, sloužit bude ale klidně až do páté.

• pevná polstrovaná záda
  • lehká hliníková výztuha
  • hravý potisk na černém pozadí
  • inovovaný objemnější střih

Náš oblíbený dvoukomorový model batohu KIMI jsme zvětšili tak, aby se do něj bez problémů vešly všechny školní potřeby kluků, ale klidně i holek na prvním stupni ZŠ. Batoh má pevný zádový systém s hliníkovou výztuhou, která váží pouhých 0,06 kg. Drží záda batohu ve správném anatomickém tvaru, proto ji radíme nevytahovat. Díky anatomickému polstrování je zajištěna správná cirkulace vzduchu mezi zády dítěte a batohem.
Ramenní popruhy jsou taktéž polstrované, ergonomicky tvarované a dají se utáhnout ve spodní i horní části. Samozřejmostí je výškově nastavitelná hrudní přezka. Spodní část popruhů můžete díky magnetu připnout k jejich polstrované části. Dvě hlavní komory jsou dost široké, objemné, pojmou všechno potřebné učení na prvním stupni ZŠ.
Do zadní užší komory umístěte ty nejtěžší učebnice, atlasy, nebo desky na sešity. Přední komora je o něco širší než zadní, najdete v ní jmenovku a menší síťovou kapsu na zip. K batohu můžete přikoupit jednokomorový penál PENN 20021 nebo oválnou ETUE 20021. Penál PENN se vejde třeba do přední malé kapsičky. Kapsičku ale klidně můžete použít i jako kapsu na krabičku se svačinou. Kromě svačin se do kapsy vejdou i klíče, které můžete zavěsit na odnímatelnou karabinu. Lahev s pitím pak umístíte do kapsy na boku batohu.
Model KIMI je opatřen řadou reflexních prvků na všech stranách batohu. Zkontrolovat si tuto skutečnost můžete v detailních fotkách, kde jej máme vyfocený ve tmě.
Bonus:

• pevné nepropustné dno batohu z látky TOPDURA
  • nožičky chránící dno batohu
  • zátěr proti dešti
  • poutko na lavici a poutko na přenášení batohu v ruce
  • batoh byl testován v ITC Zlín a prošel na jedničku

Tip pro vás: Neperte batohy v pračce. Mnohé maminky nám píší, že perou na jemný program a bez máchání. Ale, kdyby se vám cokoliv stalo s batohem - např. potiskem, nemohla by se na toto opotřebení vztahovat záruka. Pokud je to potřeba, čistěte raději vlhkým hadříkem nebo jemným kartáčkem.

Hmotnost: 1.02 kg
(bez příslušenství)
Rozměry: 43 x 21 x 30 cm
(výška x hloubka x šířka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnost: 7.00 kg

Vaše názory Školní batoh KIMI 20021 B

Máte s tímto produktem Školní batoh KIMI 20021 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh KIMI 20021 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetdevět např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: