Školní batoh ENDY 22013 B

Školní batoh ENDY 22013 B

Kód zboží: 22013

Popis Školní batoh ENDY 22013 B

Hledáte batoh s motivem monster trucků? Máme! A to rovnou se 3 různými obrázky aut v přední kapsičce – ale můžete si tam dát i svá oblíbená auta, fantazii se meze nekladou!

Hitovka pro kluky, prvňáčky. Díky dvěma objemným komorám bude batoh ENDY vyhovovat minimálně do 3. třídy ZŠ. Navíc je batoh ultralehký, neváží ani kilogram! Můžeme jej doporučit i pro ty nejmenší kluky pod 120 cm.

Zádová část batohu je lisována z měkké tvarované pěny, díky níž je batoh tak lehký. Ramenní popruhy jsou polstrované, anatomicky tvarované a lze je utáhnout přezkami na výšku v jejich spodní části a k zádům v jejich horní části. Sjíždět z ramen nebudou ani v zimě, kdy děti nosí bundy, nebojte. Ramenní popruhy jsou totiž vybaveny i pevným, výškově nastavitelným hrudním páskem.

Dvě hlavní komory pohodlně pojmou všechno učivo minimálně prvních tří tříd ZŠ. Záleží ale i na požadavcích vaší školy, kolik toho malí školáci musí nosit na zádech. Do zadní objemné komory doporučujeme umístit nejtěžší učebnice a desky na sešity. V přední užší komoře pak najdete malou síťovou kapsičku na zip a jmenovku.

Přední hluboká kapsa je skvělá pro uložení krabičky se svačinou a dalších drobností, nebo třeba penálu PENN 22013 ve stejném designu. V kapse je i vyjímatelná karabinka, díky které nemusíte hledat zapomenuté klíče na dně batohu pod sešity. Lahvičku na pití dejte raději do kapsy na bok batohu.

Další vychytávky:

• zátěr proti dešti – látka nepromokne
  • poutko na přenášení batohu v ruce
  • poutko a na zavěšení batohu na lavici
  • pevné dno z TOPDURY opatřené nožičkami
  • batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín

Náš tip:

Pokud konce ramenních popruhů po utažení volně vlají kolem těla vašeho dítěte, upevněte je k polstrované části popruhů. Jak? Magnetem. Ten je všitý do konců popruhů i na jejich polstrované části v místě, kde končí kolejnička hrudní přezky.

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh ENDY 22013 B

Máte s tímto produktem Školní batoh ENDY 22013 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh ENDY 22013 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)