Školní batoh ELLY 18002 B

Školní batoh ELLY 18002 B

Kód zboží: E18002B

Popis Školní batoh ELLY 18002 B

Parádní příšerky se budou líbit všem klukům na prvním stupni ZŠ. Vy jistě oceníte vylepšený osvědčený střih batohu ve zcela novém designu.
Jako rodiče určitě uvítáte také nízkou hmotnost – vždyť batoh váží pouze 0,88 kg! Váš školák si batůžek vybere pro crazy modrozelené příšerky. Ocení ale i objemné kapsy, do kterých se kromě učení vejdou i nějaké ty hračky...
Záda batohu jsou tvořena z anatomicky tvarované, lisované, lehké pěny. Spolu s ergonomicky tvarovanými hrudními popruhy, které se dají utáhnout v horní i spodní části, tyto vychytávky zajistí správný vývoj zad i při denním nákladu několika kilo učení. Do ukončení popruhů jsme navíc všili magnet, díky kterému je můžete upevnit, aby volně nevlály. Nastavitelné hrudní dopnutí pak zaručí, že ramenní popruhy nebudou sjíždět ze zad ani drobnému prvňáčkovi.
Zadní komora batohu je nejširší, a tím pádem i nejobjemnější. Doporučujeme co nejblíže k zádům umístit těžké učebnice a desky na sešity. Přední, užší komora je určena hlavně pro sešity nebo třeba penál PENN 18002 ve stejném designu. Navíc v ní najdete praktickou síťovou kapsu na zip a jmenovku, aby se případně víc stejných batohů ve třídě nepletlo. Velkou hlubokou přední kapsu můžete použít třeba na svačinku nebo prostě na všechny další potřebnosti malých školáků. Najdete v ní i karabinku na klíče, díky které se vám v batohu nezatoulají.
Ani u tohoto modelu batohu jsme nezapomněli na bezpečnost dětí a opatřili jsme jej reflexními prvky na bocích, čele i ramenních popruzích. Na bocích batohu jsou umístěny dvě inovované pevné boční kapsičky, které se budou hodit pro přenášení lahvičky na pití.

• vhodný od první třídy ZŠ
  • lehounká konstrukce, ale objemný střih
  • ergonomicky tvarované popruhy a hrudní pásek
  • novinka – dvě boční kapsičky
  • pevné dno z materiálu TOPDURA chráněné nožičkami
  • zátěr proti dešti
  • poutko na přenášení batohu v ruce
  • poutko na zavěšení na lavici

• vybraná barva: B
  • Střih: ELLY
  • Hmotnost: 0.88 kg
  • Rozměry: 41 x 21 x 30 cm
  • Použitý materiál: 100% Polyester
  • Nosnost: 7.00 kg

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh ELLY 18002 B

Máte s tímto produktem Školní batoh ELLY 18002 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh ELLY 18002 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátosm např. (58, 62, 43, apod.)

Pilot MIKA

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.
    • VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: