Školní batoh COCO 18015 B

Školní batoh COCO 18015 B

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 12.4.2021 8:13:00

Popis Školní batoh COCO 18015 B

O pirátský batoh si kluci psali dlouho. Lámali jsme si hlavu, jak jej pojmout, a je to tu! Pořádná nálož námořnické modré spolu s pirátskou mapou pokladu a výšivkami! Líbí? Pevná záda s polstrováním a anatomickým prohnutím zajistí správnou cirkulaci vzduchu mezi zády vašeho klučiny a batohem. Záda jsou vyztužená hliníkovým rámem, který váží pouhých 0,04 kg. Nedoporučujeme jej vyndávat. Právě on drží záda batohu v anatomicky správném prohnutí. Ramenní popruhy jsou polstrované a ergonomicky tvarované. Batoh můžete výškově správně nastavit i na záda drobného prvňáčka, a to díky přezkám v horní i spodní části popruhů batohu. Dlouhé spodní části popruhů pak jednoduše připevníte pomocí magnetu k jejich polstrované části, nebudou tak plápolat kolem těla malého piráta. Do zadních komor nechte piráty naskládat ty nejtěžší školní poklady, jako jsou atlasy, učebnice nebo desky na sešity. Přední komora je nejširší, tam se klidně vejde penál PENN 18015 a další potřebné vybavení pro plavbu za školními povinnostmi. V přední komoře je navíc síťová kapsa na zip a odnímatelná karabinka na klíče (třeba k pirátské truhle). V hluboké přední kapse je pak jmenovka, aby si piráti stejné batohy ve třídě nepletli. Kapsa je ideální také pro krabičku na svačinku. I piráti musí být v dnešním provozu vidět, proto jsme batoh vybavili hromadou reflexních prvků.

• vhodný pro prvňáčky i starší žáky na prvním stupni ZŠ
  • pevná, anatomická záda s výztuhou a polstrováním
  • lehký, ale objemný

• pevné dno z materiálu TOPDURA
  • zátěr proti dešti
  • poutko na zavěšení na lavici a ucho pro přenášení v ruce
  • batoh byl testován v ITC Zlín

• vybraná barva: B
  • Střih: COCO
  • Hmotnost: 1.06 kg
  • Rozměry: 40 x 20 x 27 cm
  • Použitý materiál: 100% Polyester
  • Nosnost: 7.00 kg

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh COCO 18015 B

Máte s tímto produktem Školní batoh COCO 18015 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh COCO 18015 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)