Školní aktovka Kitten

Školní aktovka Kitten

Popis Školní aktovka Kitten

Školní aktovká VHODNÁ PRO 1. - 3. TŘÍDU

Kvalitní, ergonomický a velmi odolný školní batoh je vybaven reflexními

prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.

PARAMETRY aktovky:

• Rozměr: výška 380mm, šířka 320mm,  hloubka 220mm
  • Hmotnost: 1 kg
  • Nosnost: 7 kg
  • Objem: 17 l

VLASTNOSTI aktovky:

3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.

FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.

BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.

VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ - Hlavní vnitřní komora je rozdělená látkovou přepážkou pro lepší uložení pomůcek. V přední části komory je kapsička pro uložení drobností. Přední kapsa aktovky je určena pro svačinový box nebo penál

Vaše názory Školní aktovka Kitten

Máte s tímto produktem Školní aktovka Kitten nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní aktovka Kitten koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesáttři např. (58, 62, 43, apod.)