Školní aktovka Joy Dino And Beyond Go Green

Kód zboží: IL1524130
do týdne

Popis Školní aktovka Joy Dino And Beyond Go Green

Kvalitní, ergonomická a odolná a velmi lehká školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. aktovka je určena pro děti s výškou od 120 do 135cm.

FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.

3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.

BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě. Pro ještě větší bezpečnost dítěte je aktovka vybavena blikačkou se třemi režimy blikání.

VNITŘEK - Ve víku aktovky se nachází průhledná kapsička na drobnosti, uvnitř aktovky najdeme další průhlednou kapsičku na rozvrh hodin. Prostorná hlavní vnitřní komora je rozdělena kapsou, do které je možno uložit box na sešity A4 a gumovým páskem pro lepší uložení pomůcek. Přední kapsa aktovky je určena pro penál nebo Lunch box Stil. Po obou stranách aktovky se nacházejí pružné kapsy na lahev.

UDRŽITELNOST - Aktovka je vyrobena ze 100% recyklovaných plastových lahví. Aktovka je vybavena dvěma vyměnitelnými aplikacemi a přívěskem pro větší zábavu. Při celkových rozměrech v 38 x š30 x h 20 cm váží aktovka cca 990g

Vaše názory Školní aktovka Joy Dino And Beyond Go Green

Máte s tímto produktem Školní aktovka Joy Dino And Beyond Go Green nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní aktovka Joy Dino And Beyond Go Green koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátdva např. (58, 62, 43, apod.)