Školní aktovka Jolly Sweet Love

Cena s DPH: 2030,00 Kč
do týdne

Popis Školní aktovka Jolly Sweet Love

Kvalitní, ergonomická a odolná a velmi lehká školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. aktovka je určena pro drobné děti od 110 do 125cm. FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.

3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.

BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.

VNITŘEK - Ve víku uvnitř aktovky se nachází průhledná kapsička s rozvrhem hodin. Hlavní vnitřní komora je rozdělena vnitřní kapsou a gumovým páskem pro lepší uložení pomůcek. Přední kapsa aktovky je určena pro svačinový box nebo penál. Po obou stranách aktovky se nacházejí pružné kapsy s klopou.

Při celkových rozměrech v 36 x š31 x h 19 cm váží aktovka cca 800g

Vaše názory Školní aktovka Jolly Sweet Love

Máte s tímto produktem Školní aktovka Jolly Sweet Love nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní aktovka Jolly Sweet Love koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)