Školní aktovka BEBE 18043 G

Kód zboží: Bebe 18043
Cena s DPH: 1949,00 Kč

Popis Školní aktovka BEBE 18043 G

• Máte doma drobnou budoucí prvňačku? Vyberte pro ni školní aktovku s vtipným motivem bubáčků, která je určená pro nejmenší dívky s výškou do 120 cm. aktovka BEBE je menší než ostatní batohy z naší nabídky. Na výšku má pouze 37 cm. Ale nebojte, rozměr A4 se do ní určitě vejde a bude sloužit dobře minimálně v 1. a 2. třídě ZŠ.
  • Jednokomorová přehledná aktovka má pevnou, stabilní základnu, takže by při správném rozložení učebnic uvnitř komory neměla padat. Jedna hlavní komora aktovky dítěti usnadní organizaci a rozdělení pomůcek. V hlavní komoře najdete i organizér na čipové karty, tužky a malou kapsu na zip. Na boční straně je kapsa na láhev.
  • Na čele aktovky jsou dvě malé praktické kapsičky. V horní kapse je jmenovka a vejde se do ní klidně i penál ve stejném designu nebo krabička na svačinu. Na ní je plastová blikačka, která může buď svítit, nebo blikat. Spodní kapsička je menší, ale ukrývá v sobě i malou síťovou kapsu na zip. Navíc je na ní plastová nášivka bubáčka.
  • Záda aktovky jsou anatomicky polstrovaná a vyztužená hliníkovým rámem, který je tvarovaný tak, aby co nejvíce kopíroval záda dítěte. Samozřejmostí je velké množství reflexních prvků na čele, bocích i ramenních popruzích batohu.

Další bonusy:

• poutko pro přenášení aktovky v ruce
  • poutko na zavěšení na lavici
  • nepromokavá látka – aktovka má ochranu proti dešti
  • odolné dno batohu z pevného materiálu TOPDURA
  • plastové nožky proti převržení
  • aktovka byla úspěšně testována v ITC Zlín

Náš tip: Konce popruhů batohu jsme opatřili magnetkami. Ty slouží k připnutí na polstrovanou část ramenního popruhu. Zabráníte tak plápolání volných konců popruhů.

Hmotnost: 1.08 kg
(bez příslušenství)
Rozměry: 37 x 19 x 28 cm
(výška x hloubka x šířka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnost: 7.00 kg

Vaše názory Školní aktovka BEBE 18043 G

Máte s tímto produktem Školní aktovka BEBE 18043 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní aktovka BEBE 18043 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesáttři např. (58, 62, 43, apod.)

Pilot MIKA

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: