Set batohový 3dílný PREMIUM Tatra - hasiči

Kód zboží: KPP0-81720

Popis Set batohový 3dílný PREMIUM Tatra - hasiči

Batoh:

• školní batoh řady Premium Light s motivem hasičského auta nabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení.
  • Díky odlehčenému materiálu váží batoh pouhých 900 g.
  • Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte.
  • Pro pohodlnější nošení je batoh dále vybaven přitažnými a hrudními popruhy.
  • batohy ocení především ti nejmladší školáci s výškou od 121 cm.
  • Nechybí ani praktické reflexní prvky, vnitřní rozřaďovač i velké množství kapes.
  • Batoh Premium Light bude tak perfektním parťákem nejen do školy.

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál s jednou chlopní, prázdný. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

Vaše názory Set batohový 3dílný PREMIUM Tatra - hasiči

Máte s tímto produktem Set batohový 3dílný PREMIUM Tatra - hasiči nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Set batohový 3dílný PREMIUM Tatra - hasiči koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátdva např. (58, 62, 43, apod.)