Set batohový 3dílný PREMIUM fotbal

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Set batohový 3dílný PREMIUM fotbal

Kód zboží: KPP0-21120

Popis Set batohový 3dílný PREMIUM fotbal

Aktovka:

• školní aktovka z řady Premium s motivem fotbalu je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech.
  • Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu.
  • Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte.
  • aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě.
  • Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku.
  • Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější.

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

penál: Jednopatrový školní penál se jednou chlopní, prázdný. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

Vaše názory Set batohový 3dílný PREMIUM fotbal

Máte s tímto produktem Set batohový 3dílný PREMIUM fotbal nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Set batohový 3dílný PREMIUM fotbal koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicetšest např. (58, 62, 43, apod.)