Set batohový 3dílný PREMIUM Every Summer Has A Story

do týdne

Popis Set batohový 3dílný PREMIUM Every Summer Has A Story

aktovka:

• školní aktovka z řady Premium s motivem Every Summer Has A Story je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech.
  • Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu.
  • Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte.
  • Aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě.
  • Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním.
  • Zapínání je na bezpečnostní přezku.
  • Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější.

Vak na záda:

• Sportovní vak vyrobený z kvalitního materiálu. Vak se uzavírá stažením šňůrek.
  • Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál:

• Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně.
  • Gumová poutka k uchycení psacích potřeb.
  • Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

Vaše názory Set batohový 3dílný PREMIUM Every Summer Has A Story

Máte s tímto produktem Set batohový 3dílný PREMIUM Every Summer Has A Story nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Set batohový 3dílný PREMIUM Every Summer Has A Story koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Dvacetsedm např. (58, 62, 43, apod.)