BAAGL Školní aktovka Zippy Unicorn Universe - Kreativ

Kód zboží: AAA-31349
Cena s DPH: 1999,00 Kč

Popis BAAGL Školní aktovka Zippy Unicorn Universe - Kreativ

• Ergonomická školní aktovka s vyztuženým tělem, vhodná od 1. třídy ZŠ.
  • Posuvný zádový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.
  • Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
  • aktovka disponuje novým vyklápěcím systémem otevírání, díky kterému se školák snadněji dostane ke svým pomůckám přímo z lavice.
  • Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti, doplněný gumičkou pro fixaci.
  • Boční kapsy z pevné síťoviny, které jsou vhodné pro jednu z našich láhví na pití.
  • Izolovaná prostorná přední kapsa se zapínáním na přezku.
  • Lehká konstrukce drží stabilní tvar aktovky, hmotnost aktovky – 1 100 g.
  • Objem aktovky je 18 l a nosnost 6 kg.
  • Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
  • Dno aktovky je vyrobené z pevného materiálu, díky kterému aktovka samostatně stojí.
  • Reflexní prvky pro bezpečnost dítěte.
  • Aktovka je vybavena praktickou peněženkou.
  • Na klopu přední kapsy můžete libovolně připevňovat odznáčky, které jsou k aktovce jako dárek.
  • Aktovky z řady ZIPPY byly testovány a certifikovány v akreditované zkušební laboratoři.

Příslušenství k BAAGL Školní aktovka Zippy Unicorn Universe - Kreativ

s DPH (bez DPH)
BAAGL Školní batoh Fun Unicorn - Batohy od 3. třídyBAAGL Školní batoh Fun Unicorn1299,00 Kč (1073,55 Kč)

Školní batoh Fun Unicorn, díky reverzním flitrům můžete jeho vzhled proměňovat dle nálady, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín

Vaše názory BAAGL Školní aktovka Zippy Unicorn Universe - Kreativ

Máte s tímto produktem BAAGL Školní aktovka Zippy Unicorn Universe - Kreativ nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL Školní aktovka Zippy Unicorn Universe - Kreativ koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)