BAAGL Školní aktovka Zippy Fénix

Kód zboží: AAA-8558
Cena s DPH: 1999,00 Kč

Popis BAAGL Školní aktovka Zippy Fénix

• Ergonomická školní aktovka s vyztuženým tělem, vhodná od 1. třídy ZŠ.
  •  Posuvný zádový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.
  •  Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
  • aktovka disponuje novým vyklápěcím systémem otevírání, díky kterému se školák snadněji dostane ke svým pomůckám přímo z lavice.
  • Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti, doplněný gumičkou pro fixaci.
  • Boční kapsy z pevné síťoviny, které jsou vhodné pro jednu z našich láhví na pití.
  • Izolovaná prostorná přední kapsa se zapínáním na přezku.
  • Lehká konstrukce drží stabilní tvar aktovky, hmotnost aktovky – 1 100 g.
  • Objem aktovky je 18 l a nosnost 6 kg.
  • Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
  • Dno aktovky je vyrobené z pevného materiálu, díky kterému aktovka samostatně stojí.
  • Reflexní prvky pro bezpečnost dítěte.
  • Aktovka je vybavena klíčenkou s logem BAAGL.
  • Aktovky z řady ZIPPY byly testovány a certifikovány v akreditované zkušební laboratoři

Příslušenství k BAAGL Školní aktovka Zippy Fénix

s DPH (bez DPH)
BAAGL Box na svačinu Fénix - Svačinové boxyBAAGL Box na svačinu Fénix149,00 Kč (123,14 Kč)

Plastový box na svačinu

Vaše názory BAAGL Školní aktovka Zippy Fénix

Máte s tímto produktem BAAGL Školní aktovka Zippy Fénix nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL Školní aktovka Zippy Fénix koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicetjedna např. (58, 62, 43, apod.)