BAAGL Školní aktovka Ergo Space Battle

Kód zboží: AAA-8554
Cena bez DPH: 1900,00 Kč

Popis BAAGL Školní aktovka Ergo Space Battle

• školní aktovka ERGO s vyztuženým tělem, vhodná od 1. třídy ZŠ.
  • Posuvný zádový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy vzhledem k výšce dítěte.
  • Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
  • Kvalitní magnetické zapínání Fidlock k otevření aktovky postačí pouhé otočení přezky a uzavření aktovky probíhá díky magnetickému systému automaticky, bez nutnosti manuálního zapínání.
  • Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti.
  • Izolovaná přední kapsa a dvě symetrické kapsy na bocích aktovky, které jsou vhodné pro jednu z našich láhví na pití.
  • Lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky.
  • Velmi nízká hmotnost aktovky – 1 300 g včetně odnímatelného příslušenství.
  • Objem aktovky je 19 l, nosnost 6 kg.
  • Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
  • Řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte.
  • aktovka je vybavena elastickou svítilnou, která zajistí lepší viditelnost a bezpečnost školáka. Díky jednoduchému úchytu lze svítilnu pověsit kamkoli.

Vaše názory BAAGL Školní aktovka Ergo Space Battle

Máte s tímto produktem BAAGL Školní aktovka Ergo Space Battle nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL Školní aktovka Ergo Space Battle koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátpět např. (58, 62, 43, apod.)