BAAGL SET 3 Zippy Nebe - Kreativ: aktovka, penál, sáček

Cena bez DPH: 2065,29 Kč

Popis BAAGL SET 3 Zippy Nebe - Kreativ: aktovka, penál, sáček

školní aktovka ZIPPY NEBE - KREATIV

• Ergonomická školní aktovka s vyztuženým tělem, vhodná od 1. třídy ZŠ.
  • Posuvný zádový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.
  • Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
  • Aktovka disponuje novým vyklápěcím systémem otevírání, díky kterému se školák snadněji dostane ke svým pomůckám přímo z lavice.
  • Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti, doplněný gumičkou pro fixaci.
  • Boční kapsy z pevné síťoviny, které jsou vhodné pro jednu z našich láhví na pití.
  • Izolovaná prostorná přední kapsa se zapínáním na přezku.
  • Lehká konstrukce drží stabilní tvar aktovky, hmotnost aktovky – 1 100 g.
  • Objem aktovky je 18 l a nosnost 6 kg.
  • Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
  • Dno aktovky je vyrobené z pevného materiálu, díky kterému aktovka samostatně stojí.
  • Reflexní prvky pro bezpečnost dítěte.
  • Aktovka je vybavena praktickou peněženkou.
  • Na klopu přední kapsy můžete libovolně připevňovat odznáčky, které jsou k aktovce jako dárek.
  • Aktovky z řady ZIPPY byly testovány a certifikovány v akreditované zkušební laboratoři.

SÁČEK NEBE

• Sáček na obuv či jiné drobnosti pro vaše volnočasové aktivity.
  • Sáček je vyroben z pevného omyvatelného materiálu a v jeho dolní části je umístěna praktická kapsička na zip.
  • Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.

školní penál KLASIK DVĚ CHLOPNĚ NEBE

• Klasický školní jednopatrový penál s dvěma chlopněmi.
  • Uzamykatelný na kvalitní zip.
  • Bez náplně.

Příslušenství k BAAGL SET 3 Zippy Nebe - Kreativ: aktovka, penál, sáček

s DPH (bez DPH)
BAAGL Box na svačinu Nebe - Svačinové boxyBAAGL Box na svačinu Nebe149,00 Kč (123,14 Kč)

Plastový box na svačinu
BAAGL Desky na školní sešity A4 Nebe - Formát A4BAAGL Desky na školní sešity A4 Nebe149,00 Kč (123,14 Kč)

Ochranné desky na úschovu sešitů či jiných dokumentů

Vaše názory BAAGL SET 3 Zippy Nebe - Kreativ: aktovka, penál, sáček

Máte s tímto produktem BAAGL SET 3 Zippy Nebe - Kreativ: aktovka, penál, sáček nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL SET 3 Zippy Nebe - Kreativ: aktovka, penál, sáček koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Dvacetčtyři např. (58, 62, 43, apod.)