BAAGL Peněženka NASA

Kód zboží: AAA-7724

Popis BAAGL Peněženka NASA

• Součástí je karabinka a kroužek na klíče.
  • Kulatý tvar.

Příslušenství k BAAGL Peněženka NASA

s DPH (bez DPH)
BAAGL SET 3 NASA CUBIC: batoh, penál a sáček - Aktovkové a batohové setyBAAGL SET 3 NASA CUBIC: batoh, penál a sáček1999,00 Kč (1652,07 Kč)

Ergonomicky tvarovaná záda.
BAAGL Batoh NASA černý - Školní batohy - 2 stupeňBAAGL Batoh NASA černý999,00 Kč (825,62 Kč)

Černý batoh z neoprenového materiálu pro volný čas s decentním logem NASA a tématickou nášivkou
BAAGL Školní penál dvoupatrový NASA  - Patrová pouzdraBAAGL Školní penál dvoupatrový NASA 299,00 Kč (247,11 Kč)

Dvoupatrový školní penál se zesíleným hřbetem pro snadnější manipulaci.
BAAGL Školní penál klasik dvě chlopně NASA - Jednoduchá pouzdraBAAGL Školní penál klasik dvě chlopně NASA279,00 Kč (230,58 Kč)

Klasický školní jednopatrový penál s dvěma chlopněmi
BAAGL Etue NASA stříbrná - Studentské penályBAAGL Etue NASA stříbrná199,00 Kč (164,46 Kč)

Etue na psací potřeby a další drobnosti
BAAGL Láhev na pití NASA - Láhev na pitíBAAGL Láhev na pití NASA199,00 Kč (164,46 Kč)

Láhev je vyrobená z měkkých plastů
BAAGL Sáček na obuv NASA - Pytel na tělocvikBAAGL Sáček na obuv NASA199,00 Kč (164,46 Kč)

Sáček na obuv či jiné drobnosti pro vaše volnočasové aktivity
BAAGL Sáček na obuv NASA modrý - Pytel na obuvBAAGL Sáček na obuv NASA modrý199,00 Kč (164,46 Kč)

Sáček na obuv či jiné drobnosti pro vaše volnočasové aktivity
BAAGL Školní batoh Cubic NASA - Studentské batohyBAAGL Školní batoh Cubic NASA1799,00 Kč (1486,78 Kč)

Ergonomicky tvarovaná záda. Plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.

Vaše názory BAAGL Peněženka NASA

Máte s tímto produktem BAAGL Peněženka NASA nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL Peněženka NASA koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátdva např. (58, 62, 43, apod.)