Studentský penál Fame Friends

AKCE

Studentský penál Fame Friends

Platí do vyprodání zásob
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 26.9.2021 1:00:00

Popis Studentský penál Fame Friends

Kvalitní studentský penál WALKER FAME je kombinací penálu, kde můžete ukládat psací potřeby do pruženkových úchytů a boxu, tam je můžete volně uložit. Na vnitřní části horní klopny je našita kapsa na zip. Pod ní jsou pak našity další dvě malé kapsičky. Prostřední klopna je po rozlepení suchého zipu rozevíratelná. Na její horní i spodní straně je našito po deseti pruženkových poutek pro uložení psacích potřeb. Spodní část penálu pak složí jako box.

Vaše názory Studentský penál Fame Friends

Máte s tímto produktem Studentský penál Fame Friends nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský penál Fame Friends koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)