Školní pouzdro Topgal PENN 20046 B

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Školní pouzdro Topgal PENN 20046 B

Kód zboží: 911545
Cena bez DPH: 238,84 Kč
Cena s DPH: 289,00 Kč
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis Školní pouzdro Topgal PENN 20046 B

Jednopatrové školní pouzdro se dvěma klopnami je vybaveno 21 klasickými gumovými úchyty na pastelky a fixy, třema širšími úchyty na pravítko, kružítko či nůžky a dvěma většími úchyty na gumu a ořezávátko. Pod klopou z průhledné folie najdete rozvrh hodin, druhé poslouží třeba i na taháky :-) penál je polstrovaný, takže spolehlivě ochrání všechny psací potřeby vašich dětí. Zapínání je řešeno kvalitní zipy s velkými taháčky, které umožňují dětem snadnou manipulaci s pouzdrem. BONUS: Vnitřní podšívka školních penálů je vyrobena z šedé látky a obrazce na ní vytištěné je možné vybarvovat! Doporučujeme k vybarvení použít klasické pastelky, fixy by se mohly rozpíjet... Pozor Neperte penál v pračce! Je vyztužen papírem a ten praní rozhodně nepřežije...

  • Výška: 21 cm
  • Šířka: 14 cm
  • Délka: 5 cmVaše názory Školní pouzdro Topgal PENN 20046 B

Máte s tímto produktem Školní pouzdro Topgal PENN 20046 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
Buďte první, kdo přidá svůj názor.

Zeptejte se nás

Chcete si Školní pouzdro Topgal PENN 20046 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Název zboží
Vaše jméno
Vaš E-Mail
Dotaz
Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátčtyři např. (58, 62, 43, apod.)