Dvouklopový školní penál Topgal PENN 21007 G

Kód zboží: TGPENN 21007 G

Popis Dvouklopový školní penál Topgal PENN 21007 G

Jednopatrové školní pouzdro se dvěma klopnami je vybaveno 21 klasickými gumovými úchyty na pastelky a fixy, třema širšími úchyty na pravítko, kružítko či nůžky a dvěma většími úchyty na gumu a ořezávátko. Pod klopou z průhledné folie najdete rozvrh hodin, druhé poslouží třeba i na taháky :-) penál je polstrovaný, takže spolehlivě ochrání všechny psací potřeby vašich dětí. Zapínání je řešeno kvalitní zipy s velkými taháčky, které umožňují dětem snadnou manipulaci s pouzdrem. BONUS: Vnitřní podšívka školních penálů je vyrobena z šedé látky a obrazce na ní vytištěné je možné vybarvovat! Doporučujeme k vybarvení použít klasické pastelky, fixy by se mohly rozpíjet… POZOR: Neperte penál v pračce! Je vyztužen papírem a ten praní rozhodně nepřežije.

• Výška: 21 cm
  • Šířka: 14 cm
  • Délka: 5 cm

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Dvouklopový školní penál Topgal PENN 21007 G

Máte s tímto produktem Dvouklopový školní penál Topgal PENN 21007 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Dvouklopový školní penál Topgal PENN 21007 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Dvacetsedm např. (58, 62, 43, apod.)