Památník A5 13x18cm čistý Butterflies

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Památník A5 13x18cm čistý Butterflies

Kód zboží: s75140

Popis Památník A5 13x18cm čistý Butterflies

• Památník čistý ve formátu A5 s 60 listy.
  • Památníky jsou šité, s kulatým hřbetem a pevnými deskami.
  • Rozměr 130 x 180mm.
  • Motiv Motýli

Příslušenství k Památník A5 13x18cm čistý Butterflies

s DPH (bez DPH)
Box na svačinu Butterfly - Svačinové boxyBox na svačinu Butterfly95,00 Kč (78,51 Kč)

Box na potraviny se zaklapávacím uzávěrem a s přepážkou uvnitř je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu a zaručuje bezpečné a hygienické uložení svačinky bez rizika potřísnění či jiného znehodnocení ostatní výbavy školáka.
Dětský kufřík Butterfly - KufříkyDětský kufřík Butterfly299,00 Kč (247,11 Kč)

Dětské kufříky jsou skvělým místem nejen pro uložení hraček, které se tak nebudou volně povalovat po pokojíčku, ale i kreslících potřeb pro začínající uměleckou dráhu vašeho dítěte.
Školní penál 2 patra Butterfly - Patrová pouzdraŠkolní penál 2 patra Butterfly265,00 Kč (219,01 Kč)

Dvoupatrový penál má celkem 23 gumičkových úchytů pro různé druhy psacích a kreslících potřeb, rozdělených do dvou samostatných oddělení umístěných nad sebou a uzavíraných na zip.
Školní box A4 Butterfly - Formát A4Školní box A4 Butterfly95,00 Kč (78,51 Kč)

Školní box na sešity formátu A4.
Školní etue Butterfly - EtueŠkolní etue Butterfly129,00 Kč (106,61 Kč)

Válcová školní etue je praktický výrobek na volné ukládání školních psacích potřeb nebo jiných drobných osobních předmětů.
Láhev na pití Butterfly - Láhev na pitíLáhev na pití Butterfly77,00 Kč (63,64 Kč)

Láhev se záklopkou je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu a slouží jako praktický doplněk výbavy žáka, umožňující dodržování pitného režimu i mimo domov či školu.
Pytlík na přezůvky Butterfly - Pytel na obuvPytlík na přezůvky Butterfly230,00 Kč (190,08 Kč)

Sáčky na cvičky se skvěle hodí nejen na úschovu sportovního oblečení, ale i přezůvek či dalších školních potřeb.
Studentský batoh Fame Sparkling Butterfly - Studentské batohyStudentský batoh Fame Sparkling Butterfly1950,00 Kč (1611,57 Kč)

Studentský batoh WALKER FAME je dvoukomorový batoh s velkou přední kapsou uzavíranou na zip.

Vaše názory Památník A5 13x18cm čistý Butterflies

Máte s tímto produktem Památník A5 13x18cm čistý Butterflies nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Památník A5 13x18cm čistý Butterflies koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátosm např. (58, 62, 43, apod.)