Modelína Nara 110g set 8 barev modelovací hmota na kartě

Kód zboží: S75462

Popis Modelína Nara 110g set 8 barev modelovací hmota na kartě

Balení modelíny v osmi nádherných odstínech. Už jste někdy viděli takovou krásnou žlutou? Nebo ta fialová! Plastelína je v balení po 8 barvách. Plastelína je netoxická.

Modelování výborně rozvíjí motoriku a dětskou fantazii. S touto sadou potěšíte každé dítě, které baví tvořit své vlastní výrobky. Až se ti přestane líbit, můžeš výtvor zničit a modelovat od začátku. Podpořte kreativitu a
fantazii Vašich dětí prostřednictvím této
sady modelín. Děti si mohou vyrobit co chtějí, fantazii se meze nekladou. Netoxická.

Rozměry balení (š v h): 12 x 18 x 1cm
Gramáž modelíny: 110g
Obsah balení: modelína 8ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Vaše názory Modelína Nara 110g set 8 barev modelovací hmota na kartě

Máte s tímto produktem Modelína Nara 110g set 8 barev modelovací hmota na kartě nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Modelína Nara 110g set 8 barev modelovací hmota na kartě koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Dvacetčtyři např. (58, 62, 43, apod.)