Termo obal na zdravou láhev 0,5l

Termo obal na zdravou láhev 0,5l

Kód zboží: 950220
Cena bez DPH: 239,67 Kč
Cena s DPH: 290,00 Kč
Dostupnost:
skladem
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis Termo obal na zdravou láhev 0,5l

Funkčnost či vychytaná designová záležitost? Termoobaly na Zdravou lahev ® Vám splní obojí. Naše neoprenové termoobaly šité na míru vám ochrání Zdravou lahev®  i proti mechanickým vlivům a zároveň udrží Váš nápoj v požadované teplotě, ať už je venkovní teplota jakákoliv.

Každý termoobal je vybaven praktickou karabinou pro zavěšení na batoh, školní brašnu či kočárek. Praktické je i speciálně upravené protiskluzové dno termoobalu.

Termoobaly CABRIO Reflex se speciálním reflexním zipem navíc nabízí bezpečnostní prvek! Vidět a být viděn je jedno ze základních pravidel silničního provozu.Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Termo obal na zdravou láhev 0,5l

  Máte s tímto produktem Termo obal na zdravou láhev 0,5l nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Termo obal na zdravou láhev 0,5l koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Dvacetjedna např. (58, 62, 43, apod.)