Kufřík Dino

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Kufřík Dino

Kód zboží: s75163

Popis Kufřík Dino

• Dětské kufříky jsou vhodné pro uložení výtvarných potřeb ve škole, nebo i dalších pomůcek či hraček doma.
  • Kufříky jsou velmi lehké, vyrobené z kvalitní lepenky a díky povrchové úpravě lze případnou nečistotu odstranit vlhkým hadříkem.
  • Vnější strana je pokryta potištěným papírem s dětskými motivy sladěnými se školními aktovkami a batohy.
  • Rozměr: 35 x 22,5 x 10 cm
  • Vyrobeno v ČR
  • Motiv Dino

Příslušenství k Kufřík Dino

s DPH (bez DPH)
Školní láhev na pití Dinopark - Láhev na pitíŠkolní láhev na pití Dinopark77,00 Kč (63,64 Kč)

Láhev se záklopkou je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu a slouží jako praktický doplněk výbavy žáka, umožňující dodržování pitného režimu i mimo domov či školu. Objem 0,5 l.
Kufřík lamino 25 cm dino - KufříkyKufřík lamino 25 cm dino169,00 Kč (139,67 Kč)

Kufřík lamino 25 cm dino. Rozměry: 25 x 19 x 8 cm
Sáček na přezůvky Astrabag - Dinos Era - Pytel na obuvSáček na přezůvky Astrabag - Dinos Era158,00 Kč (130,58 Kč)

Pytel na přezůvky Astrabag - Dinos Era
Sáček na cvičky Dino - Pytel na tělocvikSáček na cvičky Dino279,00 Kč (230,58 Kč)

Sáčky na cvičky jsou praktickým doplňkem školní aktovky pro uložení přezůvek či věcí na tělocvik.
Box na sešity s klopou A5 Dino - Formát A5Box na sešity s klopou A5 Dino152,00 Kč (125,62 Kč)

Box na sešity s klopou A5 s motivem Dino
BAAGL Školní aktovka Shelly Dinosaurus - Aktovky pro prvňáčkyBAAGL Školní aktovka Shelly Dinosaurus2199,00 Kč (1817,36 Kč)

Školní aktovka SHELLY s vyztuženým tělem, vhodná od 1. třídy ZŠ.

Vaše názory Kufřík Dino

Máte s tímto produktem Kufřík Dino nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Kufřík Dino koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetosm např. (58, 62, 43, apod.)