Stuha pavučinka šíře 25 mm 4 modrá pomněnková, 9 m

Počet obrázků v galerii: 1

Stuha pavučinka šíře 25 mm

Vyberte variantu:
Kód zboží: ST420485
Cena bez DPH: 81,77 Kč
Cena s DPH: 98,95 Kč
Dostupnost: skladem v extérním skladu
stav k
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Varianty

Popis Stuha pavučinka šíře 25 mm 4 modrá pomněnková, 9 m

Tato výjimečná stuha nás na první pohled zaujme originální krajkou, která se jako pavučinka táhne celým jejím středem. Stuha má saténové okraje zdobené jemnými obloučky. Svými něžnými pastelovými barvami potěší každou romantickou duši. Svatba je jeden z nejkrásnějších dnů každé ženy, a tak když nastoupí tak dlouho očekávaný den D, každý ze svatebních hostů jistě ocení dokonalou výzdobu svatebního stolu či květinových vazeb. Nejen zde najde tato elegantní stuha své využití. Pokud si chcete uchovat památku na krásné chvilky vašeho života, můžete touto jemnou stuhou ozdobit například své album fotografií nebo vytvořit přání k různým příležitostem. K této technice, které se říká scrapbooking, vám nabízíme množství doplňků.[Tato stuha je vhodná i k výrobě originálních ozdob do vlasů.]
 • Šíře: 25 mm
 • Návin: 9 m
 • Oděvní
Materiál: polyester 100%


Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Stuha pavučinka šíře 25 mm 4 modrá pomněnková, 9 m

  Máte s tímto produktem Stuha pavučinka šíře 25 mm 4 modrá pomněnková, 9 m nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Stuha pavučinka šíře 25 mm 4 modrá pomněnková, 9 m koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Padesátdva např. (58, 62, 43, apod.)