Pštrosí peří délka 9-16 cm 1 oranžová, 1 sáček

Počet obrázků v galerii: 5

Pštrosí peří délka 9-16 cm

Vyberte variantu:
Kód zboží: ST150437
Cena bez DPH: 22,31 Kč
Cena s DPH: 26,99 Kč
Dostupnost: skladem v extérním skladu
stav k
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Varianty

Popis Pštrosí peří délka 9-16 cm 1 oranžová, 1 sáček

Pštrosí peří běžné kvality s nejvyšším možným podílem jemného chmýří. Skvěle se hodí např. pro květinové vazby, vazby sušin, do jarních či podzimních dekorací díky svým zářivým barvám. V poslední době se pštrosí peří používá do svatebních kytic i japonských ikeban. Pera můžete použít také jako módní doplněk. Pokud je zkrátíte, upevníte do koncovky a zavěsíte na náušnicový háček 140918, máte ozdobu v podobě zajímavých náušnic. Využití je opravdu široké a závisí pouze na vaší fantazii. V jednom sáčku je 20 ks peří. [Mix se skládá z aktuálně dostupných barev.] Při každé nové zásobě se mohou odstíny peří mírně lišit. Toto není důvod k reklamaci. Jelikož se u bílé barvy jedná o přírodní nebarvené peří, některé kusy nejsou čistě bílé.
 • Délka: cca 9 - 16 cm
 • Balení: 20 ks
Materiál: peří 100%


Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Pštrosí peří délka 9-16 cm 1 oranžová, 1 sáček

  Máte s tímto produktem Pštrosí peří délka 9-16 cm 1 oranžová, 1 sáček nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Pštrosí peří délka 9-16 cm 1 oranžová, 1 sáček koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátosm např. (58, 62, 43, apod.)