Kleště Steel ketlovací se žlábkem 160 mm červená tmavá, 1 ks

Kleště Steel ketlovací se žlábkem 160 mm

Vyberte variantu:
Kód zboží: ST070816
Cena bez DPH: 108,19 Kč
Cena s DPH: 130,90 Kč
Dostupnost: skladem v extérním skladu
stav k
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Varianty

Popis Kleště Steel ketlovací se žlábkem 160 mm červená tmavá, 1 ks

Až překonáte počáteční nedůvěru vůči těmto kleštím, budete velmi příjemně překvapeni. Použijete je pochopitelně na pohodlné ketlování s nýtky, jehlami a drátky. ALE TO NENÍ VŠECHNO!!! Pokud jste dosud válčili s nerezovým drátem či ocelovým (zubařská ocel), s těmito kleštěmi si výrazně usnadníte práci. Kleště jsou velmi pevné, dobře se drží a umíte s nimi vyvinout dostatečnou sílu. Navíc uzká špička umožňuje tvořit velmi malá očka i ze silného nebo tuhého drátu, případně očka dobře opravíte vsunutím jen špičky do hotového očka a dotažením. Vzhledem k technologii finální povrchové úpravy doporučujeme před prvním použitím čelisti otřít do papírového ubrousku. Na našem specializovaném webu, který je plný návodů zdarma pro každého, nyní naleznete[ detailní postup, ] jak těmito kleštěmi ze zamačkávacího rokajlu tvořit brzdičky, které jsou prakticky neviditelné.
 • Velikost: 16 cm
Materiál: kov, plast


Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Kleště Steel ketlovací se žlábkem 160 mm červená tmavá, 1 ks

  Máte s tímto produktem Kleště Steel ketlovací se žlábkem 160 mm červená tmavá, 1 ks nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Kleště Steel ketlovací se žlábkem 160 mm červená tmavá, 1 ks koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdva např. (58, 62, 43, apod.)