Kleště půlkulaté štípací se zoubky 125 mm černá, 12 ks

Kleště půlkulaté štípací se zoubky 125 mm

Vyberte variantu:
Kód zboží: ST090983
Cena bez DPH: 685,34 Kč
Cena s DPH: 829,27 Kč
Dostupnost: skladem v extérním skladu
stav k
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Varianty

Popis Kleště půlkulaté štípací se zoubky 125 mm černá, 12 ks

[Praktické kleště 2 v 1. V přední části mají zoubky, v zadní jsou ostré štípací čelisti. Přední část s malými zoubečky] můžete použít na zamačkávání rokajlu, k uzavření koncovky na kůži, k práci se spojovacím kroužkem apod. Špička kleští je dostatečně tenká k otevírání bižuterních komponentů jako jsou ketlovací jehly, nýty nebo kroužky. Kleštěmi můžete také uštípnout drátek o tloušťce 0,3 mm nebo nylonové lanko, protože je v nich umístěna i štípací část. Mají drsnou rukojeť. Vzhledem k technologii finální povrchové úpravy doporučujeme před prvním použitím čelisti otřít do papírového ubrousku. Pomocí těchto kleští můžete ketlovat a drátovat.
 • Velikost: 12,5 cm
Materiál: kov, plast


Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Kleště půlkulaté štípací se zoubky 125 mm černá, 12 ks

  Máte s tímto produktem Kleště půlkulaté štípací se zoubky 125 mm černá, 12 ks nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Kleště půlkulaté štípací se zoubky 125 mm černá, 12 ks koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdva např. (58, 62, 43, apod.)