Fixační mřížka zažehlovací šíře 10 mm bílá, 100 m

Fixační mřížka zažehlovací šíře 10 mm

Vyberte variantu:
Kód zboží: ST350240
Cena bez DPH: 181,50 Kč
Cena s DPH: 219,62 Kč
Dostupnost: skladem v extérním skladu
stav k
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Varianty

Popis Fixační mřížka zažehlovací šíře 10 mm bílá, 100 m

Standardní fixační parametry jsou teplota 100°C po dobu 15 sekund. Výrobce doporučuje u deskového lisu tlak 2 N/cm2, u průběžného lisu 5 N/cm2. U vrchových materiálů a fixačních lisů však existují rozdíly, které výrazně ovlivňují vlastní fixaci. Doporučujeme proto vždy provádět zkoušky. Záruka je omezena výhradně na náhradu samotné fixační mřížky. Veškeré další náhrady a odškodnění jsou vyloučeny. Mřížka se používá k začištění lemů a délek u jemných a středně těžkých textilií.Dodáváme v návinu po 100 m. Návod k použití: Fixační pásku položte mřížkou na okraj rubové strany lemu. Přes papír zažehlete žehličkou na 100 stupňů celsia 15 sekund. Nyní papírovou pásku odstraňte, lem zahněte a opět zažehlete. Zažehlování doporučujeme provádět přes další látku - např. kapesník. Vyhnete se tak lesklým obtiskům, které někdy žehlička na jemných látkách způsobí.
 • Šíře: 10 mm
 • Návin: 100 m
Materiál: polyamid 100%


Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Fixační mřížka zažehlovací šíře 10 mm bílá, 100 m

  Máte s tímto produktem Fixační mřížka zažehlovací šíře 10 mm bílá, 100 m nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Fixační mřížka zažehlovací šíře 10 mm bílá, 100 m koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátjedna např. (58, 62, 43, apod.)